Videa

Night at the Roxbury na Festivalu fantazie

18. srpna 2009 v 12:06 | Voronde
Při psaní reportu z FFka jsem si chtě nechtě vybavila tamější nezapomenutelnou atmosféru, tak jsem zapátrala, u čeho by se dalo zavzpomínat. Podařilo se mi vyhrabat záznam jedné z pošahaností, které prováděla neméně pošahaná skupinka při hraní deskovek. Kdo nezná kultovní Noc v Roxbury, nepochopí :)

Vendy je šílená (Ahahahaha!!!!!!)

27. března 2009 v 13:23 | Voronde
Je vědecky prokázáno, že dlouhodobější nicnedělání má na Vendinu normálnost destruktivní vliv. Před dvěma dny totiž objevila Leva's Polku od Loitumy a předsevzala si, že se tu šílenost naučí. Kdo je u mě zvyklý na prozpěvování si Hilu hilu (taktéž ve finštině), tak už ho tohle nejspíš nepřekvapí, ale zbytek mých přátel upřímně lituju ;)

The mysterious ticking noise

5. května 2008 v 19:19 | Voronde
Po dlouhé době jsem si vzpomněla na tohle velice nakažlivé videjko a zhrozila jsem se, že tu ještě není. Tak napravuji chybu.
S kamarády si "Snapea" zanotujeme skoro při každé příležitosti, takže když někde narazíte na větší skupinu lidí, která se hystericky směje a ozývá se od nich "Snape, Snape, Severus Snape", "Sejr, sejr, tatarka, sejr" nebo dokonce zeměplošská verze "Ogg, Ogg, Jeník Ogg", tak to s vyskou pravděpodobností budou Pratchettovci ;)

Little shop of horrors

10. února 2008 v 14:30 | Voronde
Tak další video. Jelikož jsem právě dokoukala Malý krámek hrůz (Little shop of horrors), tak se jednak nemůžu zbavit pobrukování úvodní písničky a navíc sem prostě musím dát "zubařské" video. Můžu potvrdit naprostou pravdivost - mám zubaře v rodině.
P.S.: Feed me!
A ještě přidávám úvodní (a neskutečně chytlavou) písničku ;-)
 
 

Reklama