Srazy

Fotky z Trpasliconu

2. března 2009 v 16:39 | Voronde
Jelikož pořád bojuji s únavou z Trpasliconu, tak se neodvažuji cokoli psát, protože mám podezření, že by to dopadlo více než katastrofálně. Proto sem prozatím dávám alespoň pár odkazů na fotky.

Vorondino fotky
DORFLovy fotky
Elišákovy fotky
fotky od Silence

Přednultý sraz fanklubu Terryho Pratchetta

21. září 2008 v 15:42 | Voronde

Včera se konal první poprázdninový sraz, který byl výjimečný v tom, že to byl zároveň "přednultý" sraz fanklubu Terryho Pratchetta. Moje maličkost jako vždy přišla pozdě, ale tentokrát jen o hodinu. Už tam na mě čekali Hadati, VeHaLi, Rausek, Windee, Novom, Maťas, Absolutní žábra a v neposlední řadě taky NMŽM a Elišák (i s tuleněm). Zanedlouho se dostavila i Silence.
Ani nevím jak, ale časem se naše běžné tlachání zvrhlo v debatu o tom, jestli mají holení snažší muži nebo ženy. Chudák Žábra z nás byla dost vyděšená a tím víc, že se ji Hadati navíc snažil do téhle debaty zapojit. Myslím ale, že tahle debata nakonec dopadla ve prospěch ženských :)

Ještě, něž se přešlo k probírání vážnějších témat, všichni si postupně objednali nějaké to jídlo (jednoznačně vedl stejk Springfield), ale jelikož se srazu neúčastnil Sargon, tak všem zbyly spousty brambor.
 
 

Reklama