Poznatek dne

Není zrovna nejlepší nápad...

17. září 2009 v 20:31 | Voronde
... prozpěvovat si ve sprše nahlas (a nehorázně falešně) "It's OK to be gay", aniž byste na 100% věděli, že jste doma sami. A už vůbec se to nedoporučuje za situace, kdy k vám nečekaně přijde na návštěvu seriózně vypadající člověk, co si s vámi chce popovídat o stavebním spoření. Ano, zas jednou jsem se znemožnila ve velkém :)

Střepy přinášejí štěstí

23. ledna 2009 v 20:07 | Voronde

Není ideální dávat si jako signál pro synchronizaci mobilu s počítačem zvuk prasknutí balonku, když o sobě víte, že jste lekavé stvoření. Třeba byste potom nemuseli uklízet pozůstatky toho, co donedávna bylo vaším oblíbeným hrnkem na kávu.

Nová forma života

17. ledna 2009 v 0:11 | Voronde

Poznatek dne: Když už se odhodláte zlikvidovat podivně zavánějící a téměř se pohybující věc v ledničce, nebylo by od věci ji bezprostředně potom také vyhodit. Ne ji (jako někdo) zapomenout na chodbě, kde se může její aroma nerušeně rozvíjet do zítřka, kdy ji definitivně zpacifikuji. Bojím se, že tou dobou na mě bude nejen pomrkávat, ale možná si dokonce i popovídáme.

Nová rubrika

13. ledna 2009 v 19:28 | Voronde
Poslední dobou se mi stává obrovské množství drobných příkoří a jelikož se sama ráda bavím na cizí účet, tak vám nechci upírat to samé i u sebe a tyhle každodenní "minipříhody" budu zveřejňovat. Ono to bude užitečné i k zachování mnoha perel, které se nám daří s Dýní neustále produkovat a z nichž většinu zapomínáme, takže jsme se obě rozhodly pro tohle řešení.

Dnešní poznatek dne by zněl asi takhle: opravdu vám nedoporučuji zkoušet povrchové vlastnosti každé lesklé skvrny, kterou uvidíte na silnici. A už vůbec ne s rozběhem. Ono by se taky mohlo ukázat, že je to led a vy byste plakali nad dvojnásobně naraženým kolenem jako já právě teď (první naražení se odehrálo na bruslích). Co proti mě má pan Murphy, že mě nechává posledních pár týdnů padat v každé sebenevhodnější situaci, no?
 
 

Reklama