Obrázky

Další figurálky

24. dubna 2009 v 14:41 | Voronde
Konečně jsem dodělala tu scénografii pro Frydlu (modří vědí), takže máte jedinečnou příležitost vidět, čím Vendy zabíjí čas o víkendech ;) Jsou tu celkem zmršení tanečníci, protože jsem měla moc tmavou předlohu, kde obleky splývaly s pozadím, a tanečnice prozměnu vypadají, jako kdyby vykradly obchod se záclonama... ale co, jsem ráda, že to už mám z krku ;)

Chabý pokus o figurálku

10. února 2009 v 18:03 | Voronde
Ještě někdy před lyžákem jsem se nudila, zírala do zdi, pohrávala si se vším, co bylo v dosahu na mém psacím stole (ale s ničím ze spodních vrstev, to by mohlo spustit lavinu) a naneštěstí mě nenapadlo nic lepšího, než vzít do ruky tužku a čmárat si. Figurálky mi nikdy nešly a tohle je jasným důkazem. Příště si budu hrát s něčím jiným, než s letáčkem z tanečních ;)Pár výtvorů za poslední dobu

13. října 2008 v 17:26 | Voronde
Opět mě párkrát políbila múza, takže jsem se pokusila něco nakreslit. Ještě chybí komiks, který má zatím v držení můj drahý školní ústav, takže ten doplním později. A omlouvám se za zmačkanost dráčka, má ho na svědomí jízda tramvají ;)

Další exemplář škrábanice

14. června 2008 v 20:40 | Voronde
Tohle cosi jsem načmárala o výtvarce ve škole, kde jsme měli zadané architektonické jánevímco naší školy. Tak jsem udělala tři kroky dolů ze schodů zastavila se, nakreslila a vrátila se, zatímco zbytek třídy pobíhal po škole a zjišťoval, co to ona architektura vůbec je. A to jsem prý snaživý a aktivní žák! Pche! Spíš lenoch, kterému občas něco projde O:)
No a jelikož jsem tenhle výtvor věnovala našemu odcházejícímu učiteli matematiky, tak sem dám alespoň tu jednu fotku, co se mi podařilo pořídit. Tak si to zkritizujte, mně se to taky zrovna moc nelíbí, chtělo by to přeci jen víc než půl hoďky práce ;)

Škrábanice

1. června 2008 v 20:55 | Voronde
Mno, Maťas na mě naléhal tak dlouho, až jsem se vzdala. Takže, tady je ukázka toho, jak někdo neumí malovat. Většinou jsou to rozmalované a nedokončené věci. (poslední dva jsou rok staré)
 
 

Reklama