Hudba

Sraz fóra a koncert Mrakoplaše v Balbínce 31.5.2008

19. června 2008 v 13:32 | Voronde
Na sraz k Houmrovi toho dne dorazilo poměrně málo Pratchettovců - Had, Seqoyka, VeHaLi, Rarous, Silence, Maťas, Neřád, NMŽM, Astfglt, Absolutní žábra a taky moje maličkost. Asi jsem nějaká nemocná, nebo mě zmátla nepřítomnost DORFLa a jeho věčného focení... no, prostě jsem vůbec nefotila! Jdu si změřit teplotu.
Jako obvykle jsme probírali nejrůznější témata a brzy jsme si začali objednávat vyzkoušené pochoutky. Já jsem začala svým oblíbeným stejkem s broskví a sýrem, přes Vídeňskou kávu jsem pokračovala k horkým malinám a skončila u rakviček se šlehačkou. To bude zas týdenní dieta...

Mc Erik & Barbara - Sen

5. května 2008 v 18:58 | Voronde
Poslední dobou nestíhám a k mé velké radosti mě už čtyři dny v kuse neskutečně bolí hlava. Dostala jsem prášky na migrénu, tak uvidíme. Snad se to zlepší, protože už začínám být pěkně otrávená a to znamená, že na každého už pomalu řvu :)
Když se tak dívám na titulek, tak bych se měla přestat litovat a začít se věnovat tématu. Tuhle písničku si pouštím vždycky, když se potřebuju uklidnit a odreagovat, takže zrovna teď se mi náramně hodí. Doufám, že bude mít stejný účinek i na vás. ;)
 
 

Reklama