Fotky

Fotky z Festivalu fantazie 2009

16. července 2009 v 13:29 | Voronde

Tak jsem ke svému překvapení celkem rychle protřídila tu hromadu fotek z FFka, takže TADY je máte. Nemůžu nezmínit i DORFLovo album, kde se nachází spousta fotek mých známých.

Další fotky z botanické

30. června 2009 v 21:57 | Voronde
Tentokrát jsem Dýni nalákala do Tróji na výstavu sukulentů. Milá zelenina se kupodivu vůbec nebránila a dokonce nadšeně souhlasila. Bohové zkrátka musejí být šílení, jinak si to neumím vysvětlit.

Výstava byla skutečně zajímavá, dokonce jsem se zastavila na slovíčko i s panem Honcem, autorem výstavy, od kterého jsem vyfasovala brožurku Sukulentní pokojová bonsaj (budu experimentovat s Aloe, tak za pár let uvidíme... tu katastrofu), ale moc dlouho jsme neklábosili, protože vzápětí odběhl seřvávat dav turistů, kteří mu aktivně dloubali do exponátů.

Po výstavě jsme již tradičně stavily v čajovničce, kde jsem si dala chlazený Touareg a na radu čajmistra vyzkoušela i pár netypických čajíků (a hned mi se slovy "A ten ručně balený jasmínový, co jste si brala minule, nechcete?" připomněl, za co ten den utratím většinu úspor). Po chvíli jsme zamířily do Fata Morgany, kde jsme tentokrát strávily pouze slabou hodinku a hned potom se vydaly hledat areál Sever.

Další várka fotek

24. května 2009 v 21:11 | Voronde
Tak jsem zas jednou doháněla resty a narazila při tom na pár fotoalb, která se ještě nedočkala zveřejnění na Rajčeti. Jedním z nich je návštěva botanické, kam se mi podařilo dotáhnout na výstavu bonsají Dýni, která kupodivu ani moc neprotestovala a dokonce se ani nepokusila o útěk a nakonec jsme tam strávily většinu dne. Další je album z Kréty, kde jsem minulý rok zažila krásnou dovolenou a poslední obsahuje pár fotek z chalupaření u Dýňů, kde naše trio (Vendy, Dýně, Lída) zvládlo hospodařit celé tři dny, aniž by při tom umřelo hlady či zdemolovalo chalupu ;)

Fotky z třetího grilování ve Vraném

19. dubna 2009 v 1:10 | Voronde
S bandou pratchettovců jsme o Velikonocích vyrazili do Vraného na naše už téměř tradiční grilování a tentokrát mě Rausek s Novomem a Maťasem přesvědčili, abych si přivstala (jestli se prázdninové sobotní vstávání v půl sedmé dá vůbec nazvat přivstáním... to je skoro zločin!) a šla s nimi lovit kešky. A to, prosím pěkně, nepostrádali ani tak moji milou ukecanou osůbku, jako spíš Vendinu GPSku.

Nakonec jsme nalovili sotva polovinu z plánovaných kešek, protože lezení po skalách v kombinaci s nesnesitelným vedrem bylo silně vyčerpávající. A taky jsme si mohli naši trasu lépe naplánovat, přecházení přehrady po železničním mostě se ještě dalo překousnout, ale to, že jsme si nezjistili, že o víkendech nejezdí přívoz, bylo neodpustitelné ;)

No a grilování bylo jako vždy výborné, kromě pratchettovců a Věrčiny rodiny se tam slezlo i pár lidí z Divadla v Dlouhé, takže o zábavu bylo postaráno (někde mám i záznam toho, jak Pavel Tesař zpívá Věrce k narozeninám, tak mi to pak přpomeňte)

No, tak to by bylo stručné shrnutí grilování a fotky jsou tadyk.

Vendy opět prohrabala archivy

19. března 2009 v 22:33 | Voronde
Když už se flákám doma se závažným ochořením (čili rýmička a kašlíček), tak alespoň vyhovím Lídě tím, že po dvou letech konečně zveřejním fotky z naší veleslavné podzimní procházky. Po prohrabání počítače se mi podařilo najít i několik dávno zapomenutých alb, tak si zavzpomínejte se mnou ;)Fotky z Říma

2. ledna 2009 v 13:16 | Voronde
Konečně jsem se dokopala k probrání fotek z prázdnin v Římě a jejich následnému naházení na Rajče. Tak kdo má zájem, může prohlížet TU.

Prohrabala jsem archivy...

24. listopadu 2008 v 17:26 | Voronde
... a našla pár zajímavých fotek, pořízených mou osobou, tak se pokochejte :)

A tady jsou i odkazy na alba, ze kterých pocházejí: Jaro a zima

Kompromitující snímky

23. listopadu 2008 v 17:51 | Voronde
Ehm, zrovna dneska mě napadlo, že bych se mohla podívat na fotky z letošního Parconu, protože na FFS jsme na tohle téma zapředli rozhovor a bylo mi sděleno, že se podařily nějaké opravdu zajímavé fotky mé osoby. Dala jsem si tu práci (no dobrá, asi dvouminutovou, ale určitě náročnou!) a prolezla plno alb... a našla. To by jeden nevěřil, jak mohou být určití lidé škodolibí. Rozhodně si musím někdy vážně promluvit se Silence a Merlinem :)

Posuďte sami: (no nezabili byste je na mém místě?) Příště budu fotit JÁ *maniakální smích*

Fotky z cyklisťáku

19. září 2008 v 21:57 | Voronde
Vendy se konečně dokopala ke zveřejnění fotek z cyklisťáku. Kdo má zájem, tak TU
 
 

Reklama