Další fotky z botanické

30. června 2009 v 21:57 | Voronde |  Fotky
Tentokrát jsem Dýni nalákala do Tróji na výstavu sukulentů. Milá zelenina se kupodivu vůbec nebránila a dokonce nadšeně souhlasila. Bohové zkrátka musejí být šílení, jinak si to neumím vysvětlit.

Výstava byla skutečně zajímavá, dokonce jsem se zastavila na slovíčko i s panem Honcem, autorem výstavy, od kterého jsem vyfasovala brožurku Sukulentní pokojová bonsaj (budu experimentovat s Aloe, tak za pár let uvidíme... tu katastrofu), ale moc dlouho jsme neklábosili, protože vzápětí odběhl seřvávat dav turistů, kteří mu aktivně dloubali do exponátů.

Po výstavě jsme již tradičně stavily v čajovničce, kde jsem si dala chlazený Touareg a na radu čajmistra vyzkoušela i pár netypických čajíků (a hned mi se slovy "A ten ručně balený jasmínový, co jste si brala minule, nechcete?" připomněl, za co ten den utratím většinu úspor). Po chvíli jsme zamířily do Fata Morgany, kde jsme tentokrát strávily pouze slabou hodinku a hned potom se vydaly hledat areál Sever.


I s plánkem jsme se samozřejmě ztratily (a to si vezměte, že tam vede de facto rovná cesta... jak se nám to mohlo povést?!) a po dlouhé chvíli bloudění kolem ohradníku se nám konečně podařilo najít pokladny. Heuréka! Naše vítězství jsme oslavily kelímečkem horké čokolády, což se ukázalo jako celkem špatný nápad. Byla to totiž ta nejlepší horká čokoláda s chilli, jakou jsem kdy ochutnala. A podezírám je, že se při výrobě určitě inspirovali Stařenkou Oggovou. (Uznávám, že nápad dát si další šálek byl pěkná pitomost, protože jsem byla odsouzena k přemýšlení o tak skvělých věcech, jako jsou třeba led a sníh...)

Ihned po prohlédnutí výstavy fotografií samozřejmě začalo pršet, takže jsme to zabalily a doklusaly k autobusu, který nám samozřejmě ujel.

Fotky najdete TU.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Solář Solář | E-mail | Web | 16. dubna 2012 v 12:18 | Reagovat

Pravdu máš....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama