Přednultý sraz fanklubu Terryho Pratchetta

21. září 2008 v 15:42 | Voronde |  Srazy

Včera se konal první poprázdninový sraz, který byl výjimečný v tom, že to byl zároveň "přednultý" sraz fanklubu Terryho Pratchetta. Moje maličkost jako vždy přišla pozdě, ale tentokrát jen o hodinu. Už tam na mě čekali Hadati, VeHaLi, Rausek, Windee, Novom, Maťas, Absolutní žábra a v neposlední řadě taky NMŽM a Elišák (i s tuleněm). Zanedlouho se dostavila i Silence.
Ani nevím jak, ale časem se naše běžné tlachání zvrhlo v debatu o tom, jestli mají holení snažší muži nebo ženy. Chudák Žábra z nás byla dost vyděšená a tím víc, že se ji Hadati navíc snažil do téhle debaty zapojit. Myslím ale, že tahle debata nakonec dopadla ve prospěch ženských :)

Ještě, něž se přešlo k probírání vážnějších témat, všichni si postupně objednali nějaké to jídlo (jednoznačně vedl stejk Springfield), ale jelikož se srazu neúčastnil Sargon, tak všem zbyly spousty brambor.

Po chvíli Hadati vytáhl jakýsi sešítek a začaly se projednávat záležitosti fanklubu. Mezi prvními se řešilo rozdělení funkcí. Had byl samozřejmě jmenovám Patricijem, a VeHaLi se oficiální fanklubovou účetní a zapisovatelkou a Silence zase výrobcem přívěsků. z Rauska a NMŽM se stali rozesilatelé knížek a z Vendy prozměnu kronikářka. Tak uvidíme, jak se nám v našich funkcích povede.
Kolem půl sedmé jsme opustili restauraci U Houmra a vydali se směr Balbínka, kde se konal koncert Mrakoplaše. Koncert byl jako vždy skvělý a dokonce byl i obměněný repertoár - Mrakoplaš totiž hrál nedávno na svatbě, takže měli nacvičené i některé nové písničky. Koncert utekl jako voda, takže kolem půl jedenácté jsme se chtě nechtě vydali k domovům.

Fotky ze srazu najdete ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama