Sraz fóra a koncert Mrakoplaše v Balbínce 31.5.2008

19. června 2008 v 13:32 | Voronde |  Hudba
Na sraz k Houmrovi toho dne dorazilo poměrně málo Pratchettovců - Had, Seqoyka, VeHaLi, Rarous, Silence, Maťas, Neřád, NMŽM, Astfglt, Absolutní žábra a taky moje maličkost. Asi jsem nějaká nemocná, nebo mě zmátla nepřítomnost DORFLa a jeho věčného focení... no, prostě jsem vůbec nefotila! Jdu si změřit teplotu.
Jako obvykle jsme probírali nejrůznější témata a brzy jsme si začali objednávat vyzkoušené pochoutky. Já jsem začala svým oblíbeným stejkem s broskví a sýrem, přes Vídeňskou kávu jsem pokračovala k horkým malinám a skončila u rakviček se šlehačkou. To bude zas týdenní dieta...

Po chvíli se mě Had s nevinným výrazem zeptal, jestli ještě pořád chci pomáhat s organizací FF. Po mém horlivém odkývání jsem obdržela balíček s pouhými 500 letáky a můj úkol byl je během tří týdnů rozdat. Za co mě kdo trestá? (touhle dobou už jsou úspěšně rozdány stylem "Ahoj, jak se máš? Tady ti dávám 100 letáčků a zase se měj") Rarous letáčků dostal jen necelou stovku, to není fér!
Kolem půl šesté jsme se začali pomalu, ale jistě přesouvat do Balbínky, kde se ten den konal koncert Mrakoplaše a my, nyní už pravidelní diváci, jsme si ho přeci nemohli nechat ujít! Na koncertu tentokrát nechyběl baskytarista, ale namísto toho v druhé polovině koncertu dorazil známý konstruktér kytar a bluesový kytarista - Peter Jurkovič. Na pódium přišel se slovy, že tu dnes sice měl hrát, ale jelikož předchozího dne usnul na sluníčku s rukama za hlavou a dokonale si spálil podpaží. Navíc díky alergii usnul s otevřenou pusou a spálil si i čípek a horní patro. Takže mu bylo nejlépe s rozpaženýma rukama a studeným pitím v ruce :) Ale i přes spálení nám nejen zahrál, ale i zazpíval! Má můj obdiv, protože já s mojí citlivou kůží jsem spálená během minutky, takže mám své zkušenosti.
Koncert byl jako obvykle skvělý, Pavel výborně hrál a zpíval, Martin Kalenda nás o přestávkách bavil svými monology (Například po dohrání pomalejší písničky ohlásil "Tak, tohle byla první přestávka a jedeme dál!") a členové skupiny se jako obvykle vtipně škádlili... Nádhera :)
Koncert skončil kolem půl jedenácté a my se pomalu rozešli k domovům. Akorát jsem při cestě domů potkala lokální průtrž mračen - všude kolem sucho a pršelo jen nade mnou. Že já se vůbec divím.
Fotky z koncertu najdete na mém Rajčeti - odkaz ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elischka Elischka | Web | 24. června 2008 v 9:51 | Reagovat

Tak Neřád, jo? ;)

2 VeHaLi VeHaLi | 26. června 2008 v 13:39 | Reagovat

Fotky z koncertu jsou pěkné, nemohla bys mi je přinést na flashce, že bych si je stáhla do kompa?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama