Nonstop čtení podporuje Dny neklidu

1. června 2008 v 19:50 | Voronde |  Divadlo
Na naléhaní mamky jsem se zúčastnila nonstop čtení z díla bratří Čapků v Jazzové sekci. Původně se mi tam vůbec nechtělo, protože jsem si myslela, že číst se bude před lidmi a taky mě dost vyděsilo, že každý musí číst přesně 15 minut a jeho čtení se nahrává. Nakonec to vůbec tak formální nebylo - čtení se sice opravdu zaznemenávalo a následně bylo k dispozici na rádiu Hortus, ale v sále, kde se četlo, prakticky nikdo nebyl a ani ten časový limit se moc nehlídal. Navíc byla v Jazzové sekci opravdu příjemná atmosféra.
Když jsem slavnostně dočetla Velkou kočičí pohádku (ano, opět začínám infantilnět), tak jsem se spolu s mamkou a její kolegyní zapojila do rozhovoru s panem Srpem a dalšími. Když jsem k nim přišla ověšená černobílými stužkami a zrovna si listovala stohem lístků do Dlouhé, tak od stolu zaznělo: "Vy asi s Richterem zrovna nesympatizujete, že?" :)
Od rozhovoru o Richterovi a zítřejší demonstraci (čtení probíhalo 28.5.) jsme přešli k vtipům a od vtipů ke košilatým vtipům :) Prostě to byl skvěle strávený večer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama