Trpaslicon 2008

3. května 2008 v 15:59 | Voronde |  Akce
Já vím, že je na pokus o report "trochu" pozdě, ale konečně jsem našla trochu volného času, tak se pokusím něco sesmolit.

Připadá mi neuvěřitelné, že ještě minulý rok byl Trpaslicon mým prvním conem vůbec. T6ou dobou jsem se sotva začala vyskytovat na diskuzních fórech a i moje "domovské" Discworld.cz pro mne bylo novinkou. Mno, každopádně jsem byla ukázkový nováček, nehorázně jsem se styděla a k přednášejícím jsem vzhlížela s posvátnou úctou.
Oproti tomu jsem dnes "TA" Vendy, která je drobet škobolibá a začíná se cítit na nejrůznějších akcích jako doma. Ještě neuvěřitelnější je fakt, že z loňského nováčka se letos stal pomocný organizátor. I když jsem přišla o většinu přednášek, tak mě to pomáhání neuvěřitelně bavilo a ráda si to zopakuji.
Ještě před začátkem Trpasliconu nás ale čekala příprava budovy a "ofáborkování" cesty k místu konání. Obojí jsme se Seqoykou a Hadem zvládli, jenom při značení cesty se projevil můj naprostý antitalent na zacházení s izolepou.
Trpaslicon se letos zaměřil na díl Démoni a andělé, takže se všude hemžili návštěvníci v prostěradlech. Mně osobně druhý den NESKUTEČNĚ lezla na nervy věta "dáš si k tomuto božskému párku kečup či hořčici, bratře?" Brzy jsem si ale zvykla a má rétorická schopnost byla vskutku andělská.
Co se týče samotného programu, tak v pátek jsem poslušně naklusala na slavnostní zahájení, ale jelikož tam i 10 minut po ohlášeném začátku nebyli organizátoři, šla jsem je shánět. Osudová chyba! Našla jsem je, jak nacvičují úvodní scénku a hned mě taky zapřáhli. Sice to byla sotva věta, ale zkuste si vyslovovat sykavky s umělým předkusem, který drží na čestné slovo. V pátek jsem z programu viděla jen Shauna, kerého jsme šly s Kájoušem "hlídat". Nakonec tam ale "hlídač" už byl, tak jsme se alespoň uvelebily, sledovaly a (v mém případě) se polily kávou. Kolem druhé ráno jsme si ještě uspořádaly menší závody ve spacácích, a pak se šlo konečně spát.
Sobota vypadala, že bude na program bohatší, ale nakonec jsem přeci jen dobrovolně byla v bufetu a dokonce jsem stihla i většinu zeměplošského programu, takže spokojenost. Jenom prodávání božských suvenýrů mi moc nešlo, protože jsem si sotva pamatovala, kolik že to vlastně vybíráme za vstup O:) Mrzí mě jedině to, že jsem propásla Ivo Šmoldase - to příští rok musím napravit.
Neděle se nesla v duchu volejbalu, úklidu, doprodeje zboží a buzení Kájouše :) Dokonce se mi podařilo přijít pozdě i na slavnostní zakončení. Vendy opět boduje.
Musím poděkovat všem úžasným lidem (zvláště těm z Discworld.cz), kteří to tam se mnou přežili - díky nim jsem zažila jeden z nejlepších víkendů roku a o letošním Trpasliconu se mi zdálo ještě dlouhé měsíce.
Moje fotky z Trpasliconu: ZDE
Oficiální stránky: ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pan Filuta Pan Filuta | Web | 4. května 2008 v 21:16 | Reagovat

Ty taky sleduješ trpaslíka ? :) To je super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama